Proč my?

Live Stream s námi je zábava. Nemusíte se o nic starat. Na vše důležité se Vás zeptáme dopředu, v den natáčení se budete soustředit jen na to co potřebujete. Pokud potřebujete Live Stream přes aplikaci Zoom, není to problém. Pokud potřebujete klasický přenos přes Youtube, není to taktéž problém. Pokud potřebujete streamovat na více kanálech, zařídíme to. Můžeme se Vás dopředu zeptat, zda-li nechcete začít živý přenos nějakým pěkným předtočeným intro videem, se kterým můžeme pomoct, poprosíme vás o specifikace, které chcete dát do živého přenosu (nadpisy, jméná řečníků, slidy atp), aby celkový živý přenos byl pro diváka co nejzajímavější. Naše služby Live Streamu se dají shrnout do tří balíčků:

Services

01

Cena od 1500 Kč. Stream s jednou kamerou a jedním mikfofonem vhodný pro 1 až 2 lidi, například pro jednoduchou Stand-up show, pro proslov či malou diskuzi. Natáčíme takto i v kostelech náboženské obřady, případně věci do škol. Stream může být doprovázen slidy nebo videi, zároveň může být vysílán na jedné z platformě of FB po Zoom.

02

Cena od 3000 Kč. Stream s dvěma až třemi kamerami a porty vhodný pro diskuzi 3 - 4 lidí, případně menší konference (u pultu je řečník, vedle diskutující panel). Stream může být vysílán ja jedné nebo více streamů (FB, Youtube atp.), případně přes Zoom či jiné komunikační programy. Stream může být doprovázen úvodním videem, slidy atp.

03

Cena od 5000 Kč. Stream až s čtyřmi kamerami a porty vhodný pro diskuzi 4 a více lidí či konference. Stream může být vysílán ja jedné nebo více streamů (FB, Youtube atp.), případně přes Zoom či jiné komunikační programy. Stream může být doprovázen úvodním videem, slidy atp.

Film By Monster

In its broadest term, digital content refers to data (video, written, information) that can be viewed.

On a digital platform. Within the spectrum of filmmaking, digital content refers to the variety of film or video content generated for specific online use. Content is what is said, form is how it's said. So, content would be things like characters, dialogue, themes, symbols, etc. Form would be how those things are presented - camera movement, pacing, editing, plot structure, etc.

logo

Zde jsou firmy, se kterými spolupracujeme nebo jsme v nedávné době spolupracovali