Rádi vám pomůžeme s živým přenosem svatebního obřadu. Natáčeli jsme desítku klasických svateb a máme bohaté zkušenosti, jak takovou událost natočit pěkně.

Obřad online (a následná oslava atp.)  se dá vysílat na sociálních sítích, na Youtube, případně na jiných platformách. Sledující vám mohou zanechat vzkazy, případně i vy sami s nimi můžeme komunikovat například po obřadu prostřednictvím kamery. Dají se předtočit u různá videa či udělat prezentace, které se v průběhu živého přenosu mohou pustit.

Pokud byste o přenos měli zájem, zajeli bychom na místo dopředu, zjistili technikálie (dostupnost elektřiny, internetu a zvukového zařízení).

Za první hodinu živého svatebního přenosu si účtujeme 3000 Kč, za každou další započatou hodinu pak 1500 Kč. Obhlédnutí prostoru dopředu je zdarma. Za dopravu si účtujeme 3 Kč za kilometr mimo Prahu.

Svatbu natáčíme na 3 kamery, takže budete mít 3 různé úhly od detailů obličejů, nasazování prstenů až po představení prostorů, kde se svatba odehrává. V případě nutnosti půjčení audio vybavení se cena může zvednout, ale většinou to není potřeba.